hotel

Historia z hotelu

w Biznes

hotel

Kinga uwielbia światowe życie. Dlatego czym prędzej przeniosła się do dużego miasta i poszukała dla siebie atrakcyjnego mieszkania poprzez apartamenty na wynajem. Wprawdzie nie raz oferowano jej już firmowe noclegi w Warszawie, z których jednak nigdy nie chciała skorzystać. Jak ona, taka ceniąca się kobieta o wygórowanych ambicjach może pozwolić sobie na cos o niższym statusie niż apartament? Nigdy w życiu nie zdecydowała by się na takie rozwiązanie. Ostatni raz korzystała ze zwyczajnych noclegów, kiedy była na szkolnej wycieczce u musiała przespać się w schronisku młodzieżowym. Nigdy nie zapomni tych skąpych zasłonek prysznicowych i piętrowych łóżek.

Na szczęście ten etap życia ma już za sobą a teraz czekają na nią nowe apartamenty . Nikt nie zaprzeczy, że przy apartamentach z szerokimi łóżkami firmowe noclegi wypadają co najwyżej mizernie. Kinga weszła do pokoju i zachwytu aż przetarła swe błękitne oczy. Złote klamki połyskiwały jak gwiazdy na niebie, w łazience znajdowała się wielka wanna z hydromasażem a na pościeli pokojówka rozsypała świeże płatki róży oraz innych sztucznych kwiatów Aliexpress. Takie mieszkania dawały jej poczucie luksusu i sławy o której zawsze marzyła będąc małą dziewczynką. Szybko zdjęła pantofel i zatopiła zgrabne stopy na grubym wełnianym dywanie.

Wszechogarniający komfort przepełniający zewsząd pokój wprowadził ją w dziwne uczucie błogości i odprężenia. Zamówiła do pokoju najlepszego szampana oraz gotowanego homara a sama udała się do relaksacyjnej kąpieli. Kelner zobaczył ją w szlafroku i zaraz upuścił tacę z homarem na puszysty dywan pokrywający podłogę. Na szczęście nikt poza nimi nie był świadkiem tego zdarzenia, w przeciwnym razie kelnera czekało by bowiem natychmiastowe zwolnienie z pracy. W ten oto sposób luksusowe pokoje stały się świadkiem narodzin prawdziwego uczucia trwającego aż do dzisiaj. Po hucznym weselu Kinga oraz niezdarny kelner udali się w cudowną podróż poślubna na Maderę, gdzie wygrzewali swe ciała na białych basenowych leżakach i opalali plecy. A 9 miesięcy później mieli już śliczne dzieciaki – bliźniaki.

Kryzys na rynku nieruchomości niespodziewanie dotknął deweloperów OpenCart PL. Jeszcze niedawno wydawało się, że ceny mieszkań będą rosły w nieskończoność, a popyt na nowe mieszkania nigdy nie zostanie zaspokojony. Niestety, deweloperzy przeliczyli się nieco. W pewnym momencie, doszło do przekroczenia ceny której nie mogli już zapłacić potencjalni nabywcy, banki przestały chętnie udzielać kredytów, a rynek nasycił się, bo nie było już tak wielu chętnych nawet w stolicy, na nowe mieszkania.

Wynajem w Poznaniu pozostał w tej sytuacji rozsądną alternatywą, bo cóż począć mieli właściciele zakupionych pod inwestycję mieszkań, których nikt nie chciał kupić? Dla mieszkań ulokowanych w Poznaniu takich jak osiedle Słoneczny Kącik był jedyną rozsądną alternatywą. O tym, jak wiele takich mieszkań pozostaje dziś do dyspozycji wynajmujących, można przekonać się, przeglądając Allegro, czy też stronę tablica. Przeglądając dostępną w blogu o marketingu internetowym listę ofert, ujrzymy wówczas jak nietrafną inwestycją, mogło być zainwestowanie w mieszkania. Poznań to bardzo duże miasto, przyciągające wielu przyjezdnych, którym oferuje liczne oferty pracy, jednakże i oni posiadają limit wydatków, które mogą przeznaczyć na zakup lub wynajem mieszkania, a biorąc pod uwagę jak wiele obecnych jest tu ofert osób wynajmujących nieruchomości, wykazuje jeden z najwyższych w Polsce wskaźników niewykorzystanych mieszkań. To bardzo niekorzystna sytuacja dla deweloperów i inwestorów budowlanych. Czy jednak jest ktoś kto może zyskać na tym zastoju na rynku budowlanym? Oczywiście, są to firmy, które wysyłając pracowników w delegacje do Poznania, zapewniają im firmowe noclegi. Poznań oferuje pod tym względem duże możliwości, właśnie dzięki temu, że znajdują się tu liczne puste apartamenty. Stolica Wielkopolski to pod względem możliwości znalezienia noclegu dla pracownika także czołowe miasto w kraju. Istnieją nawet specjalne firmy, które oferują innym przedsiębiorstwom firmowe noclegi, miasto zaś przyjmuje ich usługi bardzo chętnie, ze względu na tak dużą podaż apartamentów. Jeżeli więc chcemy wysłać pracowników na konferencję do stolicy, warto mieć na uwadzę, że zapewniając im komfortowe mieszkania, miasto pod koziołkami ma bardzo dużo do zaoferowania.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*